Regulamin - Fiolet Studio - stylizacja paznokci, paznokcie hybrydowe Rzeszów, manicure hybrydowy Rzeszów, pedicure Rzeszów, stylizacja paznokci, manicure, paznokcie żelowe, przedłużanie paznokci, rekonstrukcja obgryzionych paznokci, studio paznokci Rzeszów

Przejdź do treści

Menu główne:

 


Regulamin


 
Bardzo proszę zapoznaj się z poniższymi informacjami zanim umówisz się na wizytę.

 
1. Rezerwacja wizyty oraz informacja odnośnie wolnych terminów odbywa się wyłącznie telefonicznie. Nie udzielam informacji poprzez sms lub media społecznościowe.
 

2. Jeżeli umówiony termin Ci nie odpowiada i chcesz odwołać wizytę zadzwoń lub wyślij sms nie później niż 24h przed umówionym terminem. Oczywiście rozumiem wypadki losowe oraz sytuacje, których nie możesz wcześniej przewidzieć, ale nie kiedy zdarzają się one nagminnie.

3. Jeżeli jesteś przeziębiona, chora , zakatarzona itp. proszę  o przełożenie wizyty na kolejny wolny termin.  Ze względu na możliwości zarażenia mnie, co oznacza ewentualne przenoszenie choroby dalej na inne klientki, lub po prostu moją nie obecność w miejscu pracy. Jeżeli uznam że twój stan zdrowotny jest zagrożeniem mojego, będę zmuszona automatycznie przenieść wizytę na inny termin.
 

4. Nie zamieniam klientek terminami wizyt. Jest to dla mnie dużym wyzwaniem, aby kontaktować się z klientkami z prośbą o zamianę. Wizyta będzie przesunięta na kolejny wolny termin.
 

5. Jeżeli odwołasz dwie wizyty pod rząd w dniu zaplanowanego terminu , kolejne twoje ustalone wizyty zostaną automatycznie anulowane. Przy kolejnej wizycie będziesz zobowiązana do wpłacenia zadatku 50 % ceny usługi. Jeżeli nadal wizyta nie odbędzie się zadatek jest bezzwrotny.
 

6. Dopuszczalna możliwość  spóźnienia się na wizytę to max 10 min. Po tym czasie wizyta zostanie automatycznie przełożona na kolejny wolny termin. Ja szanuje Wasz czas więc proszę o uszanowanie mojego czasu oraz czasu klientek , które mają umówioną wizytę po Tobie.

7. Jeżeli jesteś klientką która pierwszy raz odwiedza salon Fiolet Studio. Proszę zaplanuj wizytę  wcześniej, tak aby uniknąć spóźnienia się oraz usprawiedliwień jak np; korki, brak wolnego miejsca na parkingu itp.
 

8. Proszę nie zabieraj ze sobą osób towarzyszących na wizytę, ponieważ każda z usług trwa określony czas. Obecność osób towarzyszących bardzo dekoncentruje.

9. Panie młode umawiane są  najpóźniej dwa dni przed ślubem. Ostatni dzień przed ślubem  zostawcie sobie na dopinanie ostatnich spraw  związanych z najważniejszą uroczystością w życiu.

10.  Jeżeli decydujesz się na wykonanie usługi właśnie w moim salonie to proszę zaufaj mi i nie nalegaj  na wykonanie stylizacji  lub zdobień, które nie pasują do Twoich paznokci. Jestem profesjonalistką i wykonanie stylizacji na Twoich paznokciach jest również dla mnie wizytówką .

11. Jeżeli chcesz abym wykonała zdobienie to zgłoś to wcześniej. Usługa podstawowa nie uwzględnia czasu w którym jest przewidziane zdobienie.
 

12. Jeżeli wizyta jest umówiona na konkretną usługę np: manicure hybrydowy, przy ewentualnej zmianie zdania na inna usługę proszę o powiadomienie mnie o tym wcześniej niż  w momencie zgłoszenia się na wizytę, w innym wypadku zostanie wykonana usługa umówiona wcześniej.
 

13. Jeśli od ostatniej wizyty straciłaś więcej niż dwa paznokcie, które trzeba przedłużyć  proszę poinformuj mnie o tym fakcie.
Czas wizyty nie uwzględnia naprawy usterek przy większej ilości paznokci.

 


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego